Волво Клуб - България

Full Version: проблем със скоростна кутия на ХС 70 2003
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет, колеги,
Аз съм от София и карам волво хс 70 , 2003г. автоматик, 163 к.с. на около 250 000 км. и от един месец имам проблем със скоростната кутия. Той се изразява в придърпване от 2 към трета скорост на ниските обороти. А преди две седмици, колата влезе и в авариен режим на скоростната кутия. Моля, дайте предложение за проблемите и ако имате сервиз на който мога да разчитам.
Предварително Ви Благодаря!
Dimitar_Mollov Wrote:Привет, колеги,
Аз съм от София и карам волво хс 70 , 2003г. автоматик, 163 к.с. на около 250 000 км. и от един месец имам проблем със скоростната кутия. Той се изразява в придърпване от 2 към трета скорост на ниските обороти. А преди две седмици, колата влезе и в авариен режим на скоростната кутия. Моля, дайте предложение за проблемите и ако имате сервиз на който мога да разчитам.
Предварително Ви Благодаря!


Колега дай грешката, дефинирай придърпване ли е , ритане ли е; иначе проблема е често срещан и се лекува лесно със смяна на мозъка. При твойта кутия излиза сравнително евтино