Волво Клуб - България

Full Version: Често светкане на лампата на TCS /DTCS/
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, от известно време индикатора за тракшън контрола взе да светка много често без видима причина на съвсем сух път.
Досега съм го задействал много рядко само на сняг, кал и вода когато съм подавал повече газ!
На какво би могло да се дължи това, дали е някакъв проблем това?
Благодаря ви предварително за отговорите!
iogo Wrote:Здравейте, от известно време индикатора за тракшън контрола взе да светка много често без видима причина на съвсем сух път.
Досега съм го задействал много рядко само на сняг, кал и вода когато съм подавал повече газ!
На какво би могло да се дължи това, дали е някакъв проблем това?
Благодаря ви предварително за отговорите!
Виж си гривните на каретата и датчиците на ABS-а да не са затлачени с мръсотия Smile
pliva Wrote:Виж си гривните на каретата и датчиците на ABS-а да не са затлачени с мръсотия Smile
По вероятно да е плочката на волана - много често срещан проблем.
Аз лично бих препоръчал смяна с нова, но за да е 100% сигурно - трябва си диагностика с VIDA Wink
Благодаря за отговорите!
Ще започна първо с почистването на гривните на каретата и датчиците на АБС.
Страхотно е когато четеш за някакъв проблем , дават се съвети човека с проблема е супер активен в търсене на начин за отстраняването му и на причините за това иииииииииии накрая не СПОДЕЛЯ как е разрешен проблема - браво , после чакай отговор на зададен от теб въпрос!!!
Ами да,понякога така става, какво да се прави..... Sad
pendjuv Wrote:Страхотно е когато четеш за някакъв проблем , дават се съвети човека с проблема е супер активен в търсене на начин за отстраняването му и на причините за това иииииииииии накрая не СПОДЕЛЯ как е разрешен проблема - браво , после чакай отговор на зададен от теб въпрос!!!

Съгласен съм с колегата. Пълним форума с питанки за разни проблеми, после даваме мнения за евентуални решения И........до там Confusedhock: . След 2-3 дни се появява поредната тема със същата участ. И като пуснеш търсачката се уморяваш да четеш , но без резултат.