Волво Клуб - България

Full Version: Смяна предни седалки XC70-2005г с S80-2004г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[attachment=41843][attachment=41845]Здравейте на всички.Бих искал да ви попитам някой слагал ли е на xc70 предни седалки от s80.Моите са си ок,но са прави като пейка,а аз обичам да са ми малко по вкопани.Дали ще работят също така и ел.настройките Smile
...и дали борд компютъра ще разпознае датчиците на въздушните възглавници...?! Wink
План Б е да сменя дунапрена с кожата и да си ползвам скелета на седалката,но ми се иска всичко да си е оригинално :?
Здравей,

Преди време си слагах подгряване на старата кола под кожата на седалката и си беше голям филм. Не съм сигурен как ще е при Волвото, но при мен самите напречни шевове по седалките бяха хващани през дунапрена с едни като метални мрежи за долната част на седалката, за да седят изпънати, и се падаха много парчета дунапрен. Подобни напречни шевове има и при теб и предполагам, че ще е аналогично . Smile

Успех!
И аз си слагах подгряване на предишната ми кола Big Grin ,и затова имам опит с тези метални пръстени но и без това в сервиза ми е спокойно,така че скоро ще си купя седалките които си набелязах и ще видим какво ще стане Wink Стискайте палци Smile
dodomatev Wrote:И аз си слагах подгряване на предишната ми кола Big Grin ,и затова имам опит с тези метални пръстени но и без това в сервиза ми е спокойно,така че скоро ще си купя седалките които си набелязах и ще видим какво ще стане Wink Стискайте палци Smile
Дидо,
съветът ми е да пробваш дали няма все пак да тръгнат и да работи всичко, преди да започнеш да ги разкопчаваш Wink
Модулът за ел. седалки с памет излиза да е един за доста модели, дори и за моята.
btw ... твоите седалки не са ли като тези на снимката на аватара?
Dodo 155 Wrote:
dodomatev Wrote:И аз си слагах подгряване на предишната ми кола Big Grin ,и затова имам опит с тези метални пръстени но и без това в сервиза ми е спокойно,така че скоро ще си купя седалките които си набелязах и ще видим какво ще стане Wink Стискайте палци Smile
Дидо,
съветът ми е да пробваш дали няма все пак да тръгнат и да работи всичко, преди да започнеш да ги разкопчаваш Wink
Модулът за ел. седалки с памет излиза да е един за доста модели, дори и за моята.
btw ... твоите седалки не са ли като тези на снимката на аватара?

Разбира се,че ще пробвам първо новите седалки да им закача буксите,че и за мен ще е по лесно Smile А и ще се радвам да ви споделя после става ли или не става.Влади ти си много наблюдателен за салона хихихи Big Grin ама тези картинки намерих в Гугъл с желаните от мен седалищни части,затова и цвета е кремав.
dodomatev Wrote:Разбира се,че ще пробвам първо новите седалки да им закача буксите,че и за мен ще е по лесно Smile А и ще се радвам да ви споделя после става ли или не става.Влади ти си много наблюдателен за салона хихихи Big Grin ама тези картинки намерих в Гугъл с желаните от мен седалищни части,затова и цвета е кремав.
Да, нали съм фен :mrgreen:
Само един съвет - преди да започнеш да разкачаш букси, направи следното:
1. Изключи колата.
2. Изчакай 10-тина минути да "заспи".
3. Разкачи акумулатора.
Това се прави, за да не запише грешка на възглавниците Wink
Успех, дано да се получи Plug & Play Smile
Слушам и изпълнявам Влади,мерси за инфото,защото като се знам колко съм нетърпелив веднага щях да разкача минуса Big Grin