Волво Клуб - България

Full Version: Isofix в S60 от 2002
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте, не мога да разбера има ли моето Волво от 2002 система isofix за монтиране на столчета. Като цяло знам, че колите след 2006 имат всички, но понеже е Волво, си помислих, че случайно може да имат и по-стари модели. И ако няма възможно ли е да се монтира? Мерси!
И аз съм на тази вълна Smile, и моето няма, може да се монтира има си заготовките в купето. оригинално ново струва около 100-150лв което е безумие за една метална пръчка, затова ако си избера столче с изофикс, ще си го направя
ето това представлява - една планка с две "ушички" на нея
[attachment=42238]
а така изглежда монтирано между облегалката и седалката
[attachment=42236]
Много благодаря за информацията! Ще трябва да потърся някой да го изобрети значи Smile
този път мото - пфое ме изненадаха приятно спрямо ebay Smile
[attachment=42241]
Да, бих поръчала. Тъкмо гледам в английския ибей. Smile А ако направиш запитване тия от Мото Пфое, ще доставят ли?
Здравейте колеги,

От известно време се опитвам и аз да намеря Isofix система. Моля ако някой е открил от къде може да се поръча да сподели Smile
Значи, отидох до Мото пфое. Поръчах изофикса. Ще дойде до седмица и ще ми го монтират. Струва 67.60, монтажа ще е 70 лв.
eternity Wrote:монтажа ще е 70 лв.

70лв за да завият 2 болта?????? това вече е безумие :twisted:
e иначе нямаше да са те Smile))) аз от тази гледна точка съм облагодетелстван....синът ми е на 3г. и подлакътникът ми става на детско столче Smile
Е то и моят е на 3, подлакътника ми става на столче, но това столче става да отидеш до магазина, за дълъг път си е гавра с детето.
Pages: 1 2 3