Волво Клуб - България

Full Version: странна тухличка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
:?[attachment=42458][attachment=42460] някой знае ли предназначението на това кюлче намиращо се под подлакьтника,с приблизителни размери-150 на 70 на 40мм. и тегло около 5 кг.? захванато е за купето и няма кабели кьм него.просто гумирана метална отливка с надписа и номера на снимката?
Сефте го чувам и виждам колега, но справката показва някакъв амортисьор на вибрациите, явно има значение къде е закачено, има такива тежести по ауспусите за да не вибрират силно, явно и това е нещо подобно Wink
Може да е заглушител за жени .... откачаш и мяташ .... :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
класик-240 Wrote:някой знае ли предназначението на това кюлче намиращо се под подлакьтника,с приблизителни размери-150 на 70 на 40мм. и тегло около 5 кг.? захванато е за купето и няма кабели кьм него.просто гумирана метална отливка с надписа и номера на снимката?

5 кг. ? С тази плътност би трябвало да е от чисто злато ! Smile
... или олово ?
Mihov Wrote:
класик-240 Wrote:някой знае ли предназначението на това кюлче намиращо се под подлакьтника,с приблизителни размери-150 на 70 на 40мм. и тегло около 5 кг.? захванато е за купето и няма кабели кьм него.просто гумирана метална отливка с надписа и номера на снимката?

5 кг. ? С тази плътност би трябвало да е от чисто злато ! Smile
Smile де да беше
Намира се между лоста на ръчната спирачка и пепелника за пасажерите отзад. Хваща се директно за купето. И до колкото разбрахме с бащата, служи за разсейване на вибрации и за един вид противотежест на колата. Изглежда мястото, където се слага, е някакъв център на тежестта или подобно. До колкото знам, се слага на 850-ките, както и на S/V70-ките от първата фаза (р80), за С70-ките не съм сигурен.

Поздрави
Георги
Joro Andonov Wrote:Намира се между лоста на ръчната спирачка и пепелника за пасажерите отзад. Хваща се директно за купето. И до колкото разбрахме с бащата, служи за разсейване на вибрации и за един вид противотежест на колата. Изглежда мястото, където се слага, е някакъв център на тежестта или подобно. До колкото знам, се слага на 850-ките, както и на S/V70-ките от първата фаза (р80), за С70-ките не съм сигурен.

Поздрави
Георги
да,точно там е захваната Idea
Амии те тава е ..... и мнооого тежи Big Grin
Pages: 1 2