Волво Клуб - България

Full Version: смяна на глава на 850 2,0 10вентила
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
Моля да ми кажете възможна ли е смяна на глава на 850 10v с такава от 850 20v ?
Ако има такава тема моля посочете ми я !
Благодаря ви!
Тц...
Благодаря на колегата Питстоп за изчерпателния отговор! Не, че не ме интересува защо е така, както надълго и нашироко ми обяснява той.
georgiganchev Wrote:Благодаря на колегата Питстоп за изчерпателния отговор! Не, че не ме интересува защо е така, както надълго и нашироко ми обяснява той.
Колега, не е невъзможно, но според мен не е рентабилно, освен главата, ще трява да смениш и половината периферия, заедно с компютрите и част от ел.инсталацията. Ако искаш да вдигнеш мощността по добре си потърси 2,5 10 клапанов мотор, според мен това е най-удачния вариант, а и така ще ти излезе по-евтино!!!
Благодаря ви!Така и ще направя.
Понеже в момента съм свалил глаавта за смяна на гарнитура,реших да попитам, дали не мога да получа още малко въртящ момент и мощност.
При възможност ще сменя мотора с 2.5 10V. Той би трябвало да е съвместим без никакви други промени.
Още веднъж благодаря!
Внимавай много при сглобяването на двигателя, че си има тънкости, шанса да прецакаш капак е много голям - чети внимателно преди да почнеш да сглобяваш!!!
Ще внимавам .
Четох, гледах видео и въпреки това още инфо не ми е излишно.
Ще съм благодарен на някой и друг линк.
Мажеш внимателно с анаеробния уплътнител и след това има един специален инструмент с който се стяга капака към главата и след това както е по схема - болтче след болтче и така цял ден :twisted: :twisted: :twisted:
Здравейте колеги притежатели и фенове на ВОЛВО !
Реших да ви покажа причината за моите терзания в последния месец.
С помощта на колегата Ico850 от форума се справих успешно.
Голямо БЛАГОДАРЯ!!!
Опс много голяма снимка.
Още нямам опит.
Pages: 1 2