Волво Клуб - България

Full Version: Volvo v40 1,9 tdi 90kc 1997
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте на всички! От скоро съм собственик на волво в40 1,9 тди 90коня 97 година въпросът ми е едно пълно обслужване (ремъци ролки накладки) колко пари излиза Smile
Стоил Wrote:Здравейте на всички! От скоро съм собственик на волво в40 1,9 тди 90коня 97 година въпросът ми е едно пълно обслужване (ремъци ролки накладки) колко пари излиза Smile

Масла, филтри, течности,...?
:?
да всичко което се сменя при покупка на кола ролки ремъци масла накладки
Зависи каква марка части,масла и течности купуваш,от там идва и цената.Но около 400 лв.ще ти стигнат.
vil4an76 Wrote:Зависи каква марка части,масла и течности купуваш,от там идва и цената.Но около 400 лв.ще ти стигнат.

+1
Имам известни съмнения, че за ролки, ремъци, водна помпа, накладки(без дисковете) и само масло, без антифриз и спирачни течности 400 кинта няма да стигнат дори и само за частите.
Е Дидо,не говорим за накладки,спирачна течност и водна помпа.Аз моята водна помпа още никога не съм я сменял(да чукна на дърво)а и несмятам да я сменям докато работи.Незнам на какъв ментак ще попадна,а другият месец ще станат вече 5 години откакто търкалям Вола :mrgreen: .