Волво Клуб - България

Full Version: инфо-център
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здрaвейте колеги ! Имa ли рaзликa в инфо-центърa между бензин и дизел? Някой дa имa излишен инфо-център зa 850-кa 95г. бензин ? Smile Блaгодaря !
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=25549">viewtopic.php?f=6&t=25549</a><!-- l --> И аз чакам отговор Smile
Аз само да намеря даже и от дизел да е ще пробвам Big Grin
Нaмерих инфо-център ,но без кaбел..но нaмерих и схемa зa окaбелявaнето..тaкa,че ще успея дa го свържa Smile
От бензин или дизел си намерил?
Бензин,но се оказа,че не пасва.Свързването на буксите от модула към километража е с различни букси...(единият вид е с черна,а другият с зелена)между другото преди време бях пробвал с друг модул и буксите отговаряха(и двете бяха зелени и пасваха)само,че в интернет някъде видях снимка след монтаж на модула с инфо-центъра...завърта се копчето на инфо-центъра на определено показание и след това се натиска ресет бутона.Това не съм го пробвал,но и сега нямам нужния инфо-центъра за да го пробвам.Може би след това ресетване да заработи...знам ли Big Grin
Инфо-центровете до средата на 1995-та и тези след това са с различна електроника и не са взаимозаменяеми, въпреки, че са с еднакви размери.
При тези след средата на 95-та има символ снежинка до индикатора за ниска външна температура.

До средата на 1995-та:
[Image: %24_57.JPG]

След:
[Image: %24_57.JPG]
Това със снежинката не съм му обърнал внимание, полезна информация. продължавам да търся....
Ако намеря такъв с снежинка..означава ли че ще пасне?
Колата има ли монетник с OBD2-конектор под него на централната конзола пред скоростния лост?
Pages: 1 2