Волво Клуб - България

Full Version: Продавам WEBASTO THERMO TOP C- 12V 5000W diesel - Печка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Продавам webasto termo top C- 12V 5000W diesel воден отоплител(печка) за автомобил,бус или строителна техника.Комплекта включва : 1-печка// 2-водна помпа// 3-горивна помпа// 4-ауспух // 5-дистанционни 2бр.(60-90метра обхват) .При по-голямо разстояние може да се донадгради с GSM-интерфейс със SMS известяване ,но това се заплаща допълнително.Разполага с канал за реле което да пуска и винтилатора в купето за да го затопли и да размръзи прозорците.Цена на комплект=400лв.За връзка ЛС или тел.0988805511
Става ли за ХС90...? :roll:
Spurs Wrote:Става ли за ХС90...? :roll:
Нека ме поправи някой ако греша,но ХС90 би трябвало да си има фабрично монтирана печка.
perfekt Wrote:
Spurs Wrote:Става ли за ХС90...? :roll:
Нека ме поправи някой ако греша,но ХС90 би трябвало да си има фабрично монтирана печка.
Има, ама сдаде Богу дух... Wink
Да попитам, все пак.... обявата валидна ли е още и печката кога е работила за последно. Предполагам, че е в перфектно състояние и съмнение за работата й не трябва да има. Благодаря !
Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави
Благодаря . <!-- e --><a href="mailto:caby@abv.bg">caby@abv.bg</a><!-- e --> , е връзката с мен.Поздрави
perfekt Wrote:Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави

.... здравейте отново колеги. Продължавам да чакам информацията.....
caby Wrote:
perfekt Wrote:Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави

.... здравейте отново колеги. Продължавам да чакам информацията.....

Привет.Извинете за закъснението.Имате снимки в пощата.Поздрави
Spurs Wrote:Става ли за ХС90...? :roll:
На ХС90 не са ли на ARDIC?
п.п. Към продавача - извинявай колега ако съм ти създал проблем, но аз преди време говорих с представителството на Webasto и ми казаха че не вграждат в моя модел.
Pages: 1 2