Волво Клуб - България

Full Version: Volvo V40 1.9TD 98г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, отскоро съм собственик на Volvo V40 1.9TD. Имам проблем с дизеловата помпа, от която тече нафта. Интересува ме дали някой от Вас знае сервиз, в който правят тези помпи (казаха ми че е Лукас) защото на няколко места вече ми отказват. Предлагат ми замяна с Бош, но ако е механична, пък аз не знам дали е такава. Моля за малко помощ!
Ами като за начало кажи от кой край на България си,За да те насочим към сервиз.И тези майстори които ти отказват да ти ремонтират помпата им кажи да си го на_укат.Помпата се ремонтира доста успешно.
От София съм. Накрая намерих един човек дето ми каза, че нямало проблем и щял да я оправи. Та вече не тече Smile
vanko87 Wrote:От София съм. Накрая намерих един човек дето ми каза, че нямало проблем и щял да я оправи. Та вече не тече Smile

Ще споделиш ли с нас кой е този човек ? Ако беше казал в началото , че си от София , щях да те насоча към поне 5 места където могат да ги ремонтират тези помпи. Дано не ти се налага в бъдеще пак да търсиш майстори !