Волво Клуб - България

Full Version: Чистачки xc70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Някой ако може да ми каже захващането на чистачките дали е нещо стандартно и има ли го в комплекта за монтаж, ще взема чистачките от емаг а нямам идея дали ще стана (мяза да станат ама знам ли). Примерно тези?
И дапитам друго, може ли да ми каже къде са бушоните на пулта с музиката и климатика, че долната част не ми свети.
MichaelLeRoi Wrote:Някой ако може да ми каже захващането на чистачките дали е нещо стандартно и има ли го в комплекта за монтаж, ще взема чистачките от емаг а нямам идея дали ще стана (мяза да станат ама знам ли). Примерно тези?
И дапитам друго, може ли да ми каже къде са бушоните на пулта с музиката и климатика, че долната част не ми свети.
Да, чистачките ще станат, ще използваш накрайника по средата, от долния ред Wink
Само имай предвид, че лявата и дясната са различни като дължина!
За втория проблем - може да не е проблемът в бушона ... питай Tisho, той лекува подобни проблеми.
Чистачките утре ги идват, но да се поправя, не ми свети уредбата (копчетата на сд-то), долната част свети, Tisho кажи ко да праим ако има идея.
За първи дъжд чистят добре, мисля, не са скъпи и ако някой има мерак да пазари от емага до полунощ.
MichaelLeRoi Wrote:Чистачките утре ги идват, но да се поправя, не ми свети уредбата (копчетата на сд-то), долната част свети, Tisho кажи ко да праим ако има идея.


Само климатика ли не свети или и радиото?
Климатика свети, радиото също, копчетата му не светят.
MichaelLeRoi Wrote:Климатика свети, радиото също, копчетата му не светят.

Ясно.
Два варианта или радиото не е от твоята кола или се е повредило и не иска да си пусне подсветката на бутоните.