Волво Клуб - България

Full Version: Помощ за 6 ст. Аисин
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравеите скоро купих колата хс90 v8 и вече намерисва на ремонт
Та проблема е следния. Кутията си превключва добре но когато стигне 1500-1800 оборотяча се получава едно претрисане особенно на трета предавка при подаване на гас се оправя. Когато е студено маслото проблема почти го няма. Маслото още несъм го сменял но ме самнява да се оправи само от смяната.
RC_MIRO Wrote:Здравеите скоро купих колата хс90 v8 и вече намерисва на ремонт
Та проблема е следния. Кутията си превключва добре но когато стигне 1500-1800 оборотяча се получава едно претрисане особенно на трета предавка при подаване на гас се оправя. Когато е студено маслото проблема почти го няма. Маслото още несъм го сменял но ме самнява да се оправи само от смяната.


Олеле... Мислех да я купувам точно тази 90-тка преди да ме превариш... Confusedhock:

Сменяй маслото, защото едва ли е сменяно преди теб. Има вероятност да се оправи.
Сега маи се изяснява защо е оставена от първия собственник поне така мисля направо мисля да я карам в София за разглобяване
Намери начин да се свържеш с един друг Миро - matanasov, той също караше и прави автомобил с такива двигател и кутия. Със сигурност ще ти даде ценни съвети!
Поздрави и успех!
Колега, защо мислиш че е трансмисията? Само заради това претрисане ли е причината да мислиш така?
Аз мисля че не е трансмисия на този етап освен ако няма още нещо...
Поздрави.
Защо отписвате кола само защото и се налага някакъв ремонт... дори и да е така, направете го при правилните хора и се наслаждавайте на удоволствието да карате Волво! Карам 8-ма година една и съща кола и не ми се е налагало да повтарям ремонт. Едва ли XC90 е по-кекаво от V40.
Аз правих автоматика на xc90
Човека е Коко Малинова долина ремонта излиза 5000 лв
Мисля че е трансмисия защото проблема е само на 3 и 4 предавка но все пак е добре да се види от хора които си разбират от работата
Колега "RC_MIRO" от къде си, няма отбелязано на профила.
От Ловеч извинявам се за пропуска
Pages: 1 2