Волво Клуб - България

Full Version: неработещо осветление на регистрационен номер
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Имам въпрос относно не работещо осветление на регистрациония номер.След смяна на крушките в интериора с LED такива неможах да сменя само на тавана на третия ред с LED.На регистрациония номер също ги смених и светиха 4 дена и след това не свети нито една от двете,пробвах и с бушон но не е,смених и с обикновенна крушка но пак не свети.Каква може да е причината?
m.mihaylov Wrote:Имам въпрос относно не работещо осветление на регистрациония номер.След смяна на крушките в интериора с LED такива неможах да сменя само на тавана на третия ред с LED.На регистрациония номер също ги смених и светиха 4 дена и след това не свети нито една от двете,пробвах и с бушон но не е,смених и с обикновенна крушка но пак не свети.Каква може да е причината?
Проблемът е в диодите ... възможно е да се е бъгнал лайт модула, но трябва да се види на диагностика, с VIDA.
За регистрационния номер има много по-интелигентно решение, но струва 40 лв. - сменят се плафончетата Wink
Аз имам LED крушки в цялото купе, габарити и рег.номер, но купих читави и вече светят над 3 год.
Върни крушките на всички места и след няколко паления ще се оправи, освен ако не се е прецакал модула.
btw ... къде гледаш за бушона?
В багажника 2 по ред.Те си светиха възможно ли е защото неуспях да сменя само на тавана плафона на 6 7 място с лед възможно ли е от това да дава отражение на веригата?Кака се маха този пластмасов капак на тавана има две капачки от двата края но с нищо не мога да ги махна за да отвия болтчетата?

А относно фаровете би ксенона колега станаха и разликата е невероятна но имам чувството че са ми малко на долу светят ми все едно на 3 метра или е илюзия защото се гледат по от горе?