Волво Клуб - България

Full Version: Мултимедия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги препоръчайте мултимедия,трябва да изглежда заводска,да става за в40 на мястото на двата празни долапа на таблото.
Влизаш в ОЛХ, пишеш "2din" и си харесваш спрямо характеристиките и парите си.На мен не ми харесва мястото там,защото е много ниско и не е удобно за гледане. Аз обмислям монтирането на таблет с тв тунер,който ще е вързан с аукса на радиото и монтиран над него с преработване на предната конзола. Таблетът ще се зарежда постоянно чрез копче. Това за мен е по-евтиния вариант,защото хубава мултимедия под 7-800лв. няма,а таблетът ще върши същата работа даже може да сложиш карта с мобилен интернет. Идеята дойде от мой приятел,който махна заводското радио,сложи таблет с допълнителен усилвател над краката на пасажера и преработи таблета да се управлява през потенциометър за увеличаване и намаляване на звука. Даже успя да го настои да го управлява от копчетата на волана.
Ето това съм харесъл,само се притеснявам дали ще пасне точно или ще трябва да си го бия в главата после.
[Image: 87661696_1_585x461_-podarak-hd-2-din-car...lovdiv.jpg]