Волво Клуб - България

Full Version: Смяна на демпферен маховик и съединител
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
Предстои ми смяна на маховик и съединител естествено с него и искам да се допитам до вас за някой сериозен майстор, който да се заеме с този ремонт и най-важното да направи колата читаво. Всички знаем, че това си е сериозна подмяна, за това държа майстора наистина да знае какво прави. Колата е S60 2.4D5 2002 година на 191 000 км (реални). Също така, искам да попитам дали имате наблюдение върху LUК маховиците ... читави ли са, не са ли ?

Благодаря предварително и весели празници!
Весели празници.Майстори много,но все пак за кой град става дума.
За София става дума. Съжалявам за пропуска.
Виж тук за цени:

http://www.ebay.co.uk/itm/VOLVO-S60-2-4-...e-VOaM8KEw

Това е пълен комплект - маховик,съединител,помпа
И да не забравиш да смениш семеринга на коляновия вал Smile
Всичко вече е сменено. Определено сега е по-добре положението , но имам един друг въпрос ..
Не знам каква е причината , но се появи странен шум в купето , имам чувството , че турбината е вътре при мен Big Grin Все едно няма нищо между купето и двигателя .. едно съскане се чува. Прилича ми точно все едно някое уплътнение е забравено да бъде върнато на мястото му ... преди смяната със сигурност не беше така. По принцип знам, че тези модели са доста обезшумени в купето. Ще я карам през седмицата на майстора да я види, но ако имате вие някакви предположения, добре са дошли Smile

Между другото ако бях видял по-рано този комплект в Ebay можеше и малко по-тънко да мина :lol:

Поздрави
Има един маншон между купето и двигателя,долу под волана.Със сигурност е от него.
valio.com Wrote:Има един маншон между купето и двигателя,долу под волана.Със сигурност е от него.

+ 1
Маншончето да се надене на лагерчето си. И проблемът с шума от двигателния отсек в купето е решен.
Проблемът е решен! Точно това се оказа Smile Благодаря
Какви пари ти излезе всичко - части + работа?
Pages: 1 2