Волво Клуб - България

Full Version: Помощ за избор на Волво S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, нов съм във форума, както всеки един човек съм пред дилемата какъв автомобил да си закупя. Бюджетът ми е около 5000-6000лв. като съм се насочил към Волво S60 180к.с. 2.0т мотор с монтиран газов инжекцион с ръчни скорости. Има ли нещо специфично, на което трябва да обърна внимание? Да търся ли газифицирана кола или е по-добре да е карана на бензин и аз да монтирам ГИ? Слабо място ли е окачването на този тип аятомобил? И последен въпрос- живея във Варна може те ли да ми препоръчате добър газаджия, който разбира евентуално от такъв тип автомобили? В момента ходя при Алфа-газ (до Военна болница) мисля, че Наско се казва специалистът. Но карам Голф 3. Благодара предварително за помощта! Smile
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l -->

Ето тук ти е секцията, шкафа, гардероба Big Grin за S-ките.
В заглавията има въпросите по темата. Ще видиш най-често срещаните проблеми само по заглавията.
Благодаря, колега! Хубава вечер.