Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос за бензиностанции
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, колеги. На кръстопът съм, по отношение, къде да заредя (понеже скоро ми предстой), дизеловия Волвак. Имах замисъла да сипя от АВИО дизела, но цената му е 1.99 (без отстъпката). Другия вариант, който обсъждам с приятели е "Ivoni" (има такава на магистралата от София към Ботевград, малко преди разклона за Ботевград). Някой от вас зареждал ли е там, защото цената на дизела там е 1.49 (втори Марешки). Ще му ущорее и уш по-добрите характеристики на Авиото. Това са си 50ст. на литър. А на пълен резервоар идват 20, 30лв. Като в същото време на Ивонито, ми казват, че сипват много нови коли и винаги има опашки ... Т.е. явно качеството не е по-различно. Какво бихте ме посъветвали, още повече, ако някой от вас са опирали до въпросната бензиностация, защото не е само тази, която описах. Smile Wink
Зареждайте на големи бензиностанции, на които контролът е по-добър. Всички останало за някакви магически съставки в горивото са глупости.
cecivolvo Wrote:Здравейте, колеги. На кръстопът съм, по отношение, къде да заредя (понеже скоро ми предстой), дизеловия Волвак. Имах замисъла да сипя от АВИО дизела, но цената му е 1.99 (без отстъпката). Другия вариант, който обсъждам с приятели е "Ivoni" (има такава на магистралата от София към Ботевград, малко преди разклона за Ботевград). Някой от вас зареждал ли е там, защото цената на дизела там е 1.49 (втори Марешки). Ще му ущорее и уш по-добрите характеристики на Авиото. Това са си 50ст. на литър. А на пълен резервоар идват 20, 30лв. Като в същото време на Ивонито, ми казват, че сипват много нови коли и винаги има опашки ... Т.е. явно качеството не е по-различно. Какво бихте ме посъветвали, още повече, ако някой от вас са опирали до въпросната бензиностация, защото не е само тази, която описах. Smile Wink

Аз изгорих един резервоар вече от Ивони дизела не е лош.....