Волво Клуб - България

Full Version: И аз да се похваля - XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,

Присъединявам се към вас, тъй като, вече съм собственик на XC90, D5 - 185 к.с., Executive, 2007 година. Автомобилът е на 157 000 км, поддържан само в МП. Към момента е със зимните гуми с джанти - 18", но тези дни ще и сложа оригиналните 19" - Galateia.
Качвам малко снимки, правени от жената, защото тя има честта да кара основно автомобила :roll:

[attachment=45618]
[attachment=45619]
[attachment=45617]
[attachment=45620]
Честито, със здраве да си я ползвате. Дръж се добре с жена ти, за да ти дава някое кръгче през почивните дни Big Grin / при мен така се случи в началото/.
Честито,със здраве да си я ползвате.
Завиждам ви благородно!Да ви е честита покупката!Предстоят ви две вълнуващи и незабравими седмици.После остава удоволствието от комфортната возия и търсенето на по-широки паркоместа.
Честито!
Забавлявайте се, докато сте на гребена на вълната...
Поздрави
Честито и много безаварийни км Smile Wink
Благодаря за пожеланията и се надявам скоро да се видим на някоя среща.

STEW Wrote:Дръж се добре с жена ти, за да ти дава някое кръгче през почивните дни Big Grin / при мен така се случи в началото/.
Засега ми дава да правя кръгчета - я да заредя гориво, я до автомивка да прескоча ... Big Grin

cadillac Wrote:После остава удоволствието от комфортната возия и търсенето на по-широки паркоместа.
Досега имахме E класа, която като габарити не се различава много и мисля, че паркирането няма да е проблем Wink .
Здравей колега,
Честита придобивка и безаварийни км.
Ако не е тайна- за колко успя да се сдобиеш с този много добър екземпляр и откъде успя да го откриеш.
Търси си точно такъв, но повече от 8 месеца не мога да намеря читав за разумна цена в моя бюджет.
Благодаря предварително,
Поздрави.
Колата я взех от роднина и поради тази причина, цената е сравнително ниска. Всъщност, причината да се сдобия с Волво е, че беше на наш близък. Както писах по-горе, преди това имах Е-класа, която карах почти 5 години и бях изключително доволен и нямах намерение да се разделям с нея, но след като разбрах, че джипката ще се продава - реших да разнообразя. За момента не съжалявам, надявам се и занапред да е така Big Grin .
[quote="ivcho_82"]Благодаря за пожеланията и се надявам скоро да се видим на някоя среща.

Заповядай, с удоволствие ще се запознаем. За София сбирките са всяка последна неделя от месеца в 12,00 часа пред НИМ.
Pages: 1 2