Волво Клуб - България

Full Version: Свещи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги!
Какви свещи бихте ми препоръчали за 850 Т5?
Здравей, само оригиналните.
Пробвах всякакви, най-добре е от мото-пфое.
Само по спесификация - Champion RC7GYC (EON) или Bosch FR7DC. Не си прави никакви други експерименти, просто няма де се получи...
А как са,като цена?
Stoyanpol Wrote:Здравей, само оригиналните.
Пробвах всякакви, най-добре е от мото-пфое.

Съгласен съм с колегата. Ако все пак решиш да експериментираш ето ти и още един вариант : <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.ngk.de/nc/en/product-finder/produktfinder/PKW/ZK_BENZINER/">https://www.ngk.de/nc/en/product-finder ... _BENZINER/</a><!-- m -->
SAMUIL Wrote:А как са,като цена?
Около 70 лева комплекта.
Моята беше с бош, но бройката е над 20лв., вървеше отлично, оригиналните да ти ги търсят по шаси, че има за с турбо и за без турбо, под 80лв. няма да са, по спомен бяха около 150, но може да греша, оригиналните кабели са на марката Буги Корд(френски), техКо може да успеят да ти ги внесат
Моите ми излязоха към 50-60лв с отстъпката, иначе бяха 28лв. за брой NGK iridium. Подобни ги дават и за твоята от линка няколко поста по-нагоре. Нямам никакви проблеми до момента.
Понеже двигателя е много капризен откъм свещи, преди няколко години си взех оригинални от МП за около 115-120 лв. по спомен. Никакви грижи до този момент. Сменят се на 75 000 км., макар,че колата ми дойде на 160 000 х. и никога не бяха сменяни и работеше, като часовник.
PlimP Wrote:Моята беше с бош, но бройката е над 20лв., вървеше отлично, оригиналните да ти ги търсят по шаси, че има за с турбо и за без турбо, под 80лв. няма да са, по спомен бяха около 150, но може да греша, оригиналните кабели са на марката Буги Корд(френски), техКо може да успеят да ти ги внесат
Аз си взех оригинални кабели BOUGICORD от Мистер Ауто. Директно от Франция дойдоха. Бях учуден, че на тях пишеше даже Волво, едно към едно с оригиналните, само дето цената е двойно по ниска от МП.
Pages: 1 2