Волво Клуб - България

Full Version: Мрежа пред радиатора+снимки
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте фенове на Волво!Отдавна се каня да Ви споделя една моя идея,която съм си направил на моите две "хубавици" Smile .Направил съм дървена рамка с предпазна мрежа за комари от PVC-прозорци и съм я монтирал точно пред радиатора на колата ,с цел предпазване на същия от камъни ,мухи ,буболечки и т.н.Не можете да си представите колко много пази радиатора това "изобретение"!В същото време това по никакъв начин не пречи на охлаждането му и визията на колата отпред! Всеки може сам да си го направи,при малко повече умение!Прилагам няколко снимки ,само тези успях да снимам 8-)Ще се радвам ако някой го направи и сподели![attachment=46265][attachment=46264][attachment=46263][attachment=46262][attachment=46261][attachment=46260]
Аз след като два дни си играх да си възстановя кулера и радиатора на 9-ката и сложих един комарник стана като оригинално, и мрежата там е доста изпъната, гледам доста си си поиграл, но можеш направо да отидеш при някой дограмаджии и да ти го направят за 5 минути, аз съм късметлия, че зет има малък цех за дограми и ми спести доста труд :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ееее.... аз нямама зет Big Grin .Опитвам се всичко,което мога- да си направя сам,така не е толкова ангажиращо и с минимални средства!Честно казано,при S40 нещата са по- пипкави и сложни,там се сваля цялата маска,а надали някой ще се наеме да го направи :roll: Благодаря ти за включването!Цялата идея на всичко това е да се удължи живота на радиатора,който не е никак евтин Wink