Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с печка на XC90/2005
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Печката спря да пали. Преди това започна да пуши много, после понякога не запалваше и накрая спря тотално да пали. В МП казаха, че проблема е в електронния блок, но там ремонти няма - нова. Има ли някой идея къде или кой евентуално се занимава с такива печки.

[attachment=46514]
[attachment=46513]
Ако е електрониката мога да я погледна какво и се е счупило.
Но това с пушенето едва ли е проблем на електрониката.
Обиновено спира да работи свещта или се прецаква вентилатора ... но до сега никой не е изревал от електроника.
Като начало - провери свещта, може да е прекъснала и затова да не вкл.
Ако е наред - може да отвориш самата печка и да видиш дали перката не се е стопила.
Така казаха в МП. Казаха и, че няма друг проблем.
Тишо, как мога да се свържа с теб?
tony34al Wrote:Така казаха в МП. Казаха и, че няма друг проблем.
Тишо, как мога да се свържа с теб?


Имаш ЛС.
Здравейте колеги, при мен има проблем с вентилатора, да знаете някой койъо ги ремонтирва или пък някой който продава не работеща печка? Екстрата е много добра а не ми се слага webasto за по 400лв
svetoslavp Wrote:Здравейте колеги, при мен има проблем с вентилатора, да знаете някой койъо ги ремонтирва или пък някой който продава не работеща печка? Екстрата е много добра а не ми се слага webasto за по 400лв
WEBASTO няма как да сложиш за 400 лв., освен ако не сменят всичко, но ... тогава надали ще е 400 лв. цената.
За съжаление вентилаторът няма как да се ремонтира - той реално се стопява и трябва да се подмени.
В МП се продава за около 550-600 лв. този елемент, но можеш да потърсиш такава печка 2-ра употреба и да й ползваш вентилатора.
Същите се слагат в Халди А4, А6.