Волво Клуб - България

Full Version: Най-добрия автомобил за секс
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Да ви е честито!
Ето Тук
Да ви е честито!
Ето Тук
.... кое е по важно, секс, колата или секса и колата!!?
На кой му не върви секса, да пали двигатела и да я ръчка колата. Big Grin

На мойта с тоя равен заден капак! колко неща може да се прави!
Да се ОПЪНЕ една покривка, пък да се затрупа с ядене и пиене.
Много често чиновниците го ползват - капака за писане, подписване, кафето да си сложат, я чантата и какво ли не!
Що не си купят VOLVO и да си го ползват за всичко! Big Grin
.... кое е по важно, секс, колата или секса и колата!!?
На кой му не върви секса, да пали двигатела и да я ръчка колата. Big Grin

На мойта с тоя равен заден капак! колко неща може да се прави!
Да се ОПЪНЕ една покривка, пък да се затрупа с ядене и пиене.
Много често чиновниците го ползват - капака за писане, подписване, кафето да си сложат, я чантата и какво ли не!
Що не си купят VOLVO и да си го ползват за всичко! Big Grin
имаше подобна тема, но там най-удобната кола май беше V50, не помня точно, няка друг да каже
имаше подобна тема, но там най-удобната кола май беше V50, не помня точно, няка друг да каже
По-удобно място от предния капак на старата ми Регата не съм пробвал, а иначе и на баща ми ладата едно време много добре ми служеше(тя беше комби)
По-удобно място от предния капак на старата ми Регата не съм пробвал, а иначе и на баща ми ладата едно време много добре ми служеше(тя беше комби)
Яката работа е Двойката Big Grin Big Grin Big Grin
Дано неми мине котка пътя....,щото на другата среща аз може да се истипосам с едно такова комби :lol: :wink:
И тогава ще чуете от първа ръка информация-това ли е най-добрата кола за.....удоволствие Tongue
Яката работа е Двойката Big Grin Big Grin Big Grin
Дано неми мине котка пътя....,щото на другата среща аз може да се истипосам с едно такова комби :lol: :wink:
И тогава ще чуете от първа ръка информация-това ли е най-добрата кола за.....удоволствие Tongue
Pages: 1 2 3