Волво Клуб - България

Full Version: програмиране на дневни светлини от CEM модул XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте опитах да спра дневните светлини с vida но като избера опция и натисна да се програмира нищо не се случва или променя фароветв пак си светят при полпжение на ключа=0
RC_MIRO Wrote:Здравейте опитах да спра дневните светлини с vida но като избера опция и натисна да се програмира нищо не се случва или променя фароветв пак си светят при полпжение на ключа=0
Програмирането става само в официален сервиз - инсталира се приложение "DRL On" или "DRL off" и струва около 40-50 лв.
защо ми дава да си избирам опции тогава? Язък че я купих тая ВИДА
RC_MIRO Wrote:защо ми дава да си избирам опции тогава? Язък че я купих тая ВИДА
Защото когато си официален сервизи и посочиш "Изкл." от VIDA, ще те реферира към инсталация на апликацията.
Тази VIDA, която си купил е хакната и реално е 1:1 копие на оригиналния софтуеър, но няма връзка с официалния сайт на ВОЛВО.
За коя година става въпрос. Имам спомен че тази операция съм я правил на XC90 2004. В момента видата ми не е в мен за да потвърдя. При по новите не знам как е ама при старите може да го програмираш това с китайските види .
До 2004 става. Пробвано на поне 5 коли. След 2005 - не съм пробвал...
Здравейте колата е 2005 г. всичко е наред докато не натисна бутона "програмираи" и нищо не се променя
А с тази вида и дайс с която пробваш, програмирал ли си ... да речем температурата на седалките. Хващаш на къде бия
Несъм но съм си калибрирал предните стъкла и съм си занулявал интервала на кутията. Ушким китаичето ми я прати за фллчип която може да прави всичко
Калибрирането на предните стъкла е функция достъпна от друго подменю. Както и зануляването на сервизния интервал.
Пробвай да нагласиш нещо от "Programmable values" да видим ше яде ли 'асан баничка, или ще я гледа през витрината Smile
Pages: 1 2