Волво Клуб - България

Full Version: Volvo xc90 MY2017
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет и благодаря за отделеното време.
Въпросът ми е кратък - предстои да купя Volvo xc90, но имам опция за MY 2016 и MY 2017
Някой наясно ли е за тези прословути разлики, PA I и PA II...дали ако закупя MY 2016 ще има ъпдейт?
В чуждите сайтове има мнения....или по скоро предположения, но само на потребители...и нищо официално...
Надявам се съм задал въпроса правилно....
Misunderstood Wrote:Привет и благодаря за отделеното време.
Въпросът ми е кратък - предстои да купя Volvo xc90, но имам опция за MY 2016 и MY 2017
Някой наясно ли е за тези прословути разлики, PA I и PA II...дали ако закупя MY 2016 ще има ъпдейт?
В чуждите сайтове има мнения....или по скоро предположения, но само на потребители...и нищо официално...
Надявам се съм задал въпроса правилно....


Расъждавайки от позицията на конструктор на електроника, в днешно време маркетинга и ръководството на една компания натискат екипите разработващи продукта за възможно най ниска цена и най къси срокове. Това довежда до грешки в дизайна, не-тествани достатъчно решения и проблеми при първоначалните версии на продукта.
Аз само от такава гледна точка бих заложил на на втора или трета ревизия на продукта. Тоест в твоя случай MY 2017. Smile
Благодаря за отговора.
Да разбирам ли, че се съмнявате в евентуален ъпгрейд на чисто софтуерни промени?