Волво Клуб - България

Full Version: Светлини под огледалата за задно виждане
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги, имате ли идея кога и как се активират светлини те под огледалата за задно виждане.
Пробвах всичко за което се сетих. Мислех, че са свързани с 'фолоу ми хоум', обаче не. Пусках и функциите за търсене на колата и паник бутона, пак нищо. Това и на светло и на тъмно. Проверих и крушките. Здрави са. Мултицета отчита съвсем слабо напрежение, значи не е и бушон.
По англоезичните форуми срещнах мнение, че може и да е въпрос на софтуерни настройки.
Един вид Волво ти слагат нещо стандартно, защото им е по-евтино, но не го активират софтуерно?
Моите се активират само като натиснеш жълтия бутон и светнат габаритите ...
10Х и при мен това е начинът :-) (b)
Ignat40 Wrote:Пусках и функциите за търсене на колата и паник бутона, пак нищо.

Сега пък ти ме заинтригува с тези функции - какви ще да са??
Ignat40 Wrote:Колеги, имате ли идея кога и как се активират светлини те под огледалата за задно виждане.
Пробвах всичко за което се сетих. Мислех, че са свързани с 'фолоу ми хоум', обаче не. Пусках и функциите за търсене на колата и паник бутона, пак нищо. Това и на светло и на тъмно. Проверих и крушките. Здрави са. Мултицета отчита съвсем слабо напрежение, значи не е и бушон.
По англоезичните форуми срещнах мнение, че може и да е въпрос на софтуерни настройки.
Един вид Волво ти слагат нещо стандартно, защото им е по-евтино, но не го активират софтуерно?

Само с жълтия бутон на дистанционното.
Много удобна функция ако искаш вечер да не нагазиш в някоя локва близо до колата. :mrgreen:
Моите святкат само от дистанционното
Има бутон със крушка
А може ли да се направят да светват когато
Колата се отваря?
Колеги някои знае ли кога работят
Светлините над дръшките за отваряне на вратите
Има ли отделен бушон
Има ли крушки или се слагат допалнително там
Благодаря
bell Wrote:
Ignat40 Wrote:Пусках и функциите за търсене на колата и паник бутона, пак нищо.

Сега пък ти ме заинтригува с тези функции - какви ще да са??

Функцията за търсене е въпросният жълт бутон. Просто не съм разбрал, че трябва да се задържи по дълго. А паник бутона е червения триъгълник.
Ignat40 Wrote:
bell Wrote:
Ignat40 Wrote:Пусках и функциите за търсене на колата и паник бутона, пак нищо.

Сега пък ти ме заинтригува с тези функции - какви ще да са??

Функцията за търсене е въпросният жълт бутон. Просто не съм разбрал, че трябва да се задържи по дълго. А паник бутона е червения триъгълник.

Той и паник бутона може да се ползва като функция за намиране на колата, но има един недостатък - събужда целия квартал. :mrgreen: