Волво Клуб - България

Full Version: Лампа ABS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте,

Както си карам, решавам да намаля преди кръстовище и леко натискам педала на спирачката. Обаче след 2-3 секунди педала пропадна съвсем леко (3-4 mm) и в същия момент светна лампата на ABS-а.

От какво може да е това?

Имаче си имам перфектни спирачки.
Здравейте,

Както си карам, решавам да намаля преди кръстовище и леко натискам педала на спирачката. Обаче след 2-3 секунди педала пропадна съвсем леко (3-4 mm) и в същия момент светна лампата на ABS-а.

От какво може да е това?

Имаче си имам перфектни спирачки.
изхабени накладки????? :roll: :?
изхабени накладки????? :roll: :?
Ако постоянно ти свети АВС-а значи ти е заминал някой от датчиците Sad
Моята я купих със светещ датчик и в МП ми констатираха че десния на предната гума ми е за смяна (изпушил)
Срещу скромната сума от 240 лв. се достави датчик с поръчка от германия + монтаж пак в МП и вече не ми свети.
Забравих да спомена че първоначалната диагностика на проблема ми излезе още 40 лв. Confusedhock:
Ако постоянно ти свети АВС-а значи ти е заминал някой от датчиците Sad
Моята я купих със светещ датчик и в МП ми констатираха че десния на предната гума ми е за смяна (изпушил)
Срещу скромната сума от 240 лв. се достави датчик с поръчка от германия + монтаж пак в МП и вече не ми свети.
Забравих да спомена че първоначалната диагностика на проблема ми излезе още 40 лв. Confusedhock:
Не свети постоянно - когато си иска.

А за накладките - гледам ги имат около 6-7 мм още - мисля си че това е ОК - не знам.
Не свети постоянно - когато си иска.

А за накладките - гледам ги имат около 6-7 мм още - мисля си че това е ОК - не знам.
Свали си датчиците за АБС и ги почисти от боклуците.
Свали си датчиците за АБС и ги почисти от боклуците.
Pages: 1 2 3