Волво Клуб - България

Full Version: Vulcanis Ъпдейт на XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,

Моята 90-ка си e стандартно със 19" джанти Galateia:

[attachment=46854]
[attachment=46855]
[attachment=46853]

Не че не си ги харесвам, ама 19" Vulcanis ме радват повече. Доста време търсих, но безуспешно..... До вчера, когато се сдобих с прекрасни, почти чисто нови Vulcanis:

[attachment=46852]

И естествено, не се сдържах и бяха монтирани моментално на колата:

[attachment=46851]
[attachment=46850]
[attachment=46849]
[attachment=46848]
[attachment=46847]

Мога да кажа, че вече адски много се кефя :mrgreen: . Старите 19" Galateia ще бъдат за зимата, а зимните 18", които взех с колата си търсят нов собственик.
Браво! Честито! Smile
Това е най-красивата за ХС90 джанта, поне и според мен!

За зимните - съвет: по-добре си остани зимата на 18", а продай 19-ките Wink
Dodo 155 Wrote:Браво! Честито! Smile
Това е най-красивата за ХС90 джанта, поне и според мен!

За зимните - съвет: по-добре си остани зимата на 18", а продай 19-ките Wink

Привет Влади,

И според мен са най-красивите джанти.
За зимните знам, че е по - добре да са 18", с по-тясна и висока гума, ама хич не ме радва. Освен това, с тях карам почти половин година и затова категорично реших да карам само на 19". Мисля, че няма да имам проблеми, тъй като предишната кола беше също с доста широки и ниски гуми и не ми е създавало проблем този факт.

ПС: Супер доволен съм от ремапа. Вече минах около 15 000 км и не съм имал никакви проблеми, освен, че много я ....мачкам :mrgreen: .
Супер стойка!
А 20-ки дали може да влезнат?
bell Wrote:Супер стойка!
А 20-ки дали може да влезнат?

Могат да влезнат и 20-ки, но с по-ниски гуми. Вероятно могат и 21". За съжаление такива джанти не се намират /2-ра ръка, защото на новите цените са умопомрачителни/, особено оригинални Volvo.
Супер рокада, колега!
Остава да споменеш какво е състоянието и предполагаемата цена на 18 - ките Smile
anger Wrote:Супер рокада, колега!
Остава да споменеш какво е състоянието и предполагаемата цена на 18 - ките Smile

Джантите с гумите са качени в раздел "Продава":
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=50&t=40959">viewtopic.php?f=50&t=40959</a><!-- l -->

За съфорумници ще има отстъпки!
Извинявай, не бях видял темата в "Продава" Smile На мен са ми необходими само джанти, ще следя как се развиват нещата Wink
Малко по различна визия на Vulcanis-а
[attachment=46862]
[attachment=46861]
Аз за зимата слагам 17"
Решил съм да пробвам с черни капачки как ще е изглежда.
zorba Wrote:Малко по различна визия на Vulcanis-а
Добре изглеждат. Твойте са изцяло по-тъмно сиви?


zorba Wrote:Решил съм да пробвам с черни капачки как ще е изглежда.
Мисля, че с черни капачки няма да е по-добре.
Pages: 1 2