Волво Клуб - България

Full Version: Печка Volvo XC90, 2003
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Моля за малко помощ относно печка на Волво ХС90. От скоро имам джипа и още не съм много на ясно... На компютъра илизат три менюта за печка "PARK HEAT TIMER 1 OFF" "PARK HEAT TIMER 2 OFF и DIRECT START... Въпросът е, че не знам как да ги настроя или активирам... Натискам напред-надзад, но само сменям менютата... Може ли някой да ми обясни как точно се пуска/настройва въпросната функция печка, тъй като искам да съм наясно за зимата... Smile
Благодаря предварително
Доколкото ми е известно си работи по "дефолт", а за настройки ти трябва софтуер. В МП и струва пари(не малко).
krasimir14 Wrote:Здравейте колеги,

Моля за малко помощ относно печка на Волво ХС90. От скоро имам джипа и още не съм много на ясно... На компютъра илизат три менюта за печка "PARK HEAT TIMER 1 OFF" "PARK HEAT TIMER 2 OFF и DIRECT START... Въпросът е, че не знам как да ги настроя или активирам... Натискам напред-надзад, но само сменям менютата... Може ли някой да ми обясни как точно се пуска/настройва въпросната функция печка, тъй като искам да съм наясно за зимата... Smile
Благодаря предварително

Честито - имаш си отключена печка и няма да инвестираш едни пари в МП Smile

Първите две функции са за задаване на час, в който искаш да влезнеш в топлата кола (примерно сутринта и вечерта) - при третия случай можеш ръчно да включиш печката. Задаването е еднократно - не си мисли че от едно задаване ще се повтори и на другия ден.
Часът и минутите се настройват от плоското бутонче което е там до другите бутони на бордкомпа и гледа към теб. Не е необходимо ключа да е на някаква позиция изобщо :!:
Като я пуснеш - няма да се плашиш от пушека до предната дясна гума.
Благодаря!
Явно само това копче не бях натискал... Smile