Волво Клуб - България

Full Version: Какви долни предни шарнири да сложа. 2 пъти ги сменям вече.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Може ли някой да ми каже кои шарнири са добри ( и от къде) , защото вече 2 пъти се скапват за малко повече от година. Тези от 30-40лв. не издържат. XC90 2003. Благодаря ви.
cdroman Wrote:Здравейте колеги. Може ли някой да ми каже кои шарнири са добри ( и от къде) , защото вече 2 пъти се скапват за малко повече от година. Тези от 30-40лв. не издържат. XC90 2003. Благодаря ви.
Колега, за 30-40 лв. какво купуваш?
Това е кола 2,4 тона ... няма как да издържат.
Търси си оригинални, обикновено изкарват х 200-250 хил., т.е. доста по-евтино от "еФтините" Wink
Dodo 155 Wrote:
cdroman Wrote:Здравейте колеги. Може ли някой да ми каже кои шарнири са добри ( и от къде) , защото вече 2 пъти се скапват за малко повече от година. Тези от 30-40лв. не издържат. XC90 2003. Благодаря ви.
Колега, за 30-40 лв. какво купуваш?
Това е кола 2,4 тона ... няма как да издържат.
Търси си оригинални, обикновено изкарват х 200-250 хил., т.е. доста по-евтино от "еФтините" Wink

Такива беше взел майсторът. Бързах, защото пътувах. Smile Вече ще знам.
Спести си от оригинални си вземи ТРВ, щото са едно и също Smile
Dodo 155 Wrote:
cdroman Wrote:Здравейте колеги. Може ли някой да ми каже кои шарнири са добри ( и от къде) , защото вече 2 пъти се скапват за малко повече от година. Тези от 30-40лв. не издържат. XC90 2003. Благодаря ви.
Колега, за 30-40 лв. какво купуваш?
Това е кола 2,4 тона ... няма как да издържат.
Търси си оригинални, обикновено изкарват х 200-250 хил., т.е. доста по-евтино от "еФтините" Wink

Има нещо вярно - преди години правих предница в МП и се озъбих, като видях 1100 лв части и 500 лв труд.
Но четвърта година да чукна на дърво, нито тропа, нито трака отпред Smile
As metal
Ас метал са турски, маншоните им заминават за 1 зима. Форчън Лайн са малко по-добри от бюджетните.
Сложих Лемфьордер. Да видим колко ще изкара.