Волво Клуб - България

Full Version: Няколко въпросчета за моето volvo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте на всички,
знам, че повечето от вас са стари волваджии и знаят някои тайни за тези коли.
аз смених филтрите и маслото, но ми се появи теч на масло от котията на капака за клапаните. от Мото Пфое ми казаха, че е от отдушника трябвало да се затегне нещо абе не разбрах точно. дали не збърках маслото Total 10w40.
може да ми помогнете със съвет за сервиз и каде мога да закупя и сменя ролки и ремъци.
освен това имам малък проблем със храненето на двигателя при студено палене на бензин, не се изфурсирва и гасне, ако премина на гас е ок, а след като загрее и на бензин е добре.
е това са ми болежките ако някой помогне ще съм благодарен.
лека вечер и успешен ден.
здравейте на всички,
знам, че повечето от вас са стари волваджии и знаят някои тайни за тези коли.
аз смених филтрите и маслото, но ми се появи теч на масло от котията на капака за клапаните. от Мото Пфое ми казаха, че е от отдушника трябвало да се затегне нещо абе не разбрах точно. дали не збърках маслото Total 10w40.
може да ми помогнете със съвет за сервиз и каде мога да закупя и сменя ролки и ремъци.
освен това имам малък проблем със храненето на двигателя при студено палене на бензин, не се изфурсирва и гасне, ако премина на гас е ок, а след като загрее и на бензин е добре.
е това са ми болежките ако някой помогне ще съм благодарен.
лека вечер и успешен ден.