Волво Клуб - България

Full Version: Аларма Volvo Xc70 d5awd 2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Помощ за аларма.Става въпрос за Волво xc70 2008d5awd сутринта бях нагласил печката да се затопли колата и като реших да запаля цък..... акумулатора бъгна.Купих нов смених го но при заключване на колата авариините светлини или мигачите не премигват при заключване или отключване .Помагайте
Тази функция не се ли задава от менюто, както е на S40II?
GG6669 Wrote:Помощ за аларма.Става въпрос за Волво xc70 2008d5awd сутринта бях нагласил печката да се затопли колата и като реших да запаля цък..... акумулатора бъгна.Купих нов смених го но при заключване на колата авариините светлини или мигачите не премигват при заключване или отключване .Помагайте
Изчакай няколко дни.Струва ми се,че алармата си мени режимите сама.Случвало ми се е два-три дни да не святкат мигачите,после да святкат само при заключване или само при отключване,но от доста време си святкат и при заключване ,и при отключване,без да пипам нищо.
Благодаря ще изчакам
pamporov Wrote:Тази функция не се ли задава от менюто, както е на S40II?
Няма в менюто аларма
В менюто има Car settings - Light settings - и от там се избира какво да правят светлините при отключване и заключване.
GG6669 Wrote:Помощ за аларма.Става въпрос за Волво xc70 2008d5awd сутринта бях нагласил печката да се затопли колата и като реших да запаля цък..... акумулатора бъгна.Купих нов смених го но при заключване на колата авариините светлини или мигачите не премигват при заключване или отключване .Помагайте

Настройва се през ICM модула(дисплея на радиото). Като кликнеш меню бутона след което избираш "Car settings" след това избираш " Light settings" и си правиш настройките как да ти мигат мигачите при отключване и заключване. Wink