Волво Клуб - България

Full Version: Volvo XC 60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, предстои ми закупуване на Волво ХС 60 2012г. 2.0 дизел 163 к.с. Какво да очаквам от модела като цяло. Изчетох много мнения и статии, но искам да чуя мнения така да се каже от извора. Благодаря предварително
Това е може би най-големия среден СУВ. По-комфортен от разните Каптиви, Кашкаи и РАВ4-ки и по-опростен и надежден от разните Х3-ки и ГЛК. С този двигател би трябвало да е леко слабичък, а ако си и само на предно си пъчен паркетник. Но това само ти ще го знаеш...
Колега г колев какво стана с избора ти на автомобил. Питам защото съм в същата ситуация. Така че ако може да ми споделиш впечатленията си. Благодаря.
Ако разбираш малко руски, ето едно клипче, как не се купува ХС60. Пък и каквато и да било кола на старо. Wink
https://youtu.be/fmDH6TOc5Ro?list=PLVHKY...Hr55ro7vmB
От октомври м.г. съм собственик на xc60 D5 205к.с. автомобилът е перфектен. Не съм сигурен дали 163к.с. са достатъчни, обаче. Защо не се ориентираш към D5 185к.с. или 205?