Волво Клуб - България

Full Version: Промяна език на бордовия компютър
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
искам да попитам дали някой знае как и дали би споделил как се променя езика на бордовия компютър. Колата е в момента е с меню на италиански а аз този език изобщо не го разбирам. Ако може някой да ми помогне как мога да го сменя на английски ще съм повече от благодарен. Колата е XC70 модел 2007/1ва регистрация август 2006/.
Благодаря
Колега, нашите коли пишат на български...
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...&start=200
Здравейте, Колега!
...прави се в Мото-Пфое, но цената която искаха беше над 500 лв...
justincase Wrote:Здравейте, Колега!
...прави се в Мото-Пфое, но цената която искаха беше над 500 лв...
Там български няма.
zorba Wrote:
justincase Wrote:Здравейте, Колега!
...прави се в Мото-Пфое, но цената която искаха беше над 500 лв...
Там български няма.
Обаче ние знаем хора, които го сменят за стотина лева на български :mrgreen:
Ники Добрев е твоя човек Wink Много им разбира на Волвата.
Здравейте колеги,
искам да се похваля, че благодарение на Тишо и неговата отзивчивост колата ми вече е с български език на бордовия компютър. Невероятно доволен.
Здравейте колеги !

Моля да ме светнете и мен как да променя езика на бордовия компютър. Не съм добре с немския и се ровя като луд в транслетърси, ама не се получават нещата :-((

Ще съм Ви много благодарен ако ударите едно рамо !

Предварително благодаря !
dd77 Wrote:Здравейте колеги !

Моля да ме светнете и мен как да променя езика на бордовия компютър. Не съм добре с немския и се ровя като луд в транслетърси, ама не се получават нещата :-((

Ще съм Ви много благодарен ако ударите едно рамо !

Предварително благодаря !

Виж банера на Volvo Tune Line по-горе.
Здравейте колеги, от няколко дни вече съм с Волво ХС60, 2010г, и ми скъса нервите менюто на колата което е на Италиански, след многобройни опити да го сменя на Английски или др. език разбрах, че не става от менютата на колата или се лъжа? Моля за помощ, ако има меню къде е или ако трябва някой техник да ми препоръчате. Благодаря ви.
Pages: 1 2