Волво Клуб - България

Full Version: Волво Xc70 -Инфо
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравей те , харесах си Волво Xc70 бензин 2,4 - 200 коня- 2002 год. , но тъй като не съм запознат с марката , бих помолил за малко информация, за даденият модел , благодаря предварително
sicilianeca78 Wrote:Здравей те , харесах си Волво Xc70 бензин 2,4 - 200 коня- 2002 год. , но тъй като не съм запознат с марката , бих помолил за малко информация, за даденият модел , благодаря предварително
Колега, приятелски съвет.
Понеже постоянно се появяват въпроси - "Нищо не знам за тази кола, образовайте ме", колегите няма да се юрнат да ти отговарят.
Има достаточно изписано и в нашия и в чуждите форуми. Все пак модела е на 15 години.
Попрочети и вече като имаш по-конкретни въпроси, пак попитай.
Ignat40 Wrote:
sicilianeca78 Wrote:Здравей те , харесах си Волво Xc70 бензин 2,4 - 200 коня- 2002 год. , но тъй като не съм запознат с марката , бих помолил за малко информация, за даденият модел , благодаря предварително
Колега, приятелски съвет.
Понеже постоянно се появяват въпроси - "Нищо не знам за тази кола, образовайте ме", колегите няма да се юрнат да ти отговарят.
Има достаточно изписано и в нашия и в чуждите форуми. Все пак модела е на 15 години.
Попрочети и вече като имаш по-конкретни въпроси, пак попитай.
Потвърждавам!
ПП. Нека горните два поста не се приемат като недружелюбно отношение, но наистина поне в този форум има изписана маса информация по въпроса!
Поздрави и успех - автомобила като цяло е ОК!
Гледай да не е счупено, че ще те боли.