Волво Клуб - България

Full Version: Как да няма и една тема тук !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
София буквално е станала рай! Толкова XC90 и XC70 има, че ми се напълва душата като ходя по улиците най-вече в центъра на всяка крачка и хоп VOLVO. Трябва да се напише и тук някоя тема да не седи празно!
с удоволствие бих писал не само една тема, ама нем и достигат 77хил за едно хс70 :| :oops: Cry
иначе е супеееееееер :o
мдааа много са яки ;о) и аз съм хвърлил око ;о)
и аз само ги заглеждам в София .........
мечта за сега.
еех и аз отдавна си повтарям че следващата кола ще е хц70 ама ще видим. то има още 5 6 години до тогава а и да видим какви ще са цените тогава ( и заплатите )
а това никак не е лошо ако се напнем малко... нема да се опущим ама жената наистина ще ме изгони

XC 70
Една снимка за тематаSmile Дано мечтите ни станат реалност :wink:
на тези места с тази кола,
ей на тва му се вика мечта :lol:

аз бях доста учуден като рабрах че всъщност хс са доста стар модел. Аз си мислех, че е излязъл 2004-2005,а то било доста преди това. Ама все още са си доста скъпички Cry
djdancho Wrote:София буквално е станала рай! Толкова XC90 и XC70 има, че ми се напълва душата като ходя по улиците най-вече в центъра на всяка крачка и хоп VOLVO. Трябва да се напише и тук някоя тема да не седи празно!
Да, страхотно е толокова много красиви коли по грозните ни и разбити улици, поне това да ни радва окото. На мен XC70 ми е любимия модел на Volvo, и е една прекрасна цел за постигане, щото, сега ще цитирам, тои си знае: "Човек тябва да има цели за постигане", иначе ще започнем да вегетираме Big Grin Мисля сериозно това да ми е следващата кола, живот и здраве....и париии :lol:
И още едно от новите:-) да продължим да мечтаем!
djdancho Wrote:София буквално е станала рай! Толкова XC90 и XC70 има, че ми се напълва душата като ходя по улиците най-вече в центъра на всяка крачка и хоп VOLVO. Трябва да се напише и тук някоя тема да не седи празно!
това е една много тясна кола ;гроздето екисело; ама наистина е така .Имаме служебна такава и в сравнение с 850тката вьтре си е гьрч
Pages: 1 2 3 4 5