Волво Клуб - България

Full Version: проблем с електрониката на Volvo 440 GLE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, колеги. Имам една огромна молба към вас, Аз съм горд собственик на Вовло 440 GLE, но имам един проблем.

Без да искам, дадох на късо единия габарит и изгоря бушона, хубавото на този модел е, че има 2 отделни кръга с по 2 крушки и 2 бушона за габаритите. Подмених го и габаритите се оправиха. Idea

Но след този (дребен) инцидент, изгубих: осветлението на плафона, тока към радиото, тока към часовника и дори централното заключване. Когато дам на контакт, всичко от изброените неща работят нормално. Проверих всички бушони (дори и зад волана намерих 3), всички релета и замерих повечето кабели и всичко изглежда ок.

Моля за съвет, как да си оправя тоците във Волвака Smile

Благодаря ви предвартително!
уж вс работи след даване на контакт ,а имаш проблем ,я напиши по точно ,че не разбрах какво питаш
440_GLE Wrote:Здравейте, колеги. Имам една огромна молба към вас, Аз съм горд собственик на Вовло 440 GLE, но имам един проблем.

Без да искам, дадох на късо единия габарит и изгоря бушона, хубавото на този модел е, че има 2 отделни кръга с по 2 крушки и 2 бушона за габаритите. Подмених го и габаритите се оправиха. Idea

Но след този (дребен) инцидент, изгубих: осветлението на плафона, тока към радиото, тока към часовника и дори централното заключване. Когато дам на контакт, всичко от изброените неща работят нормално. Проверих всички бушони (дори и зад волана намерих 3), всички релета и замерих повечето кабели и всичко изглежда ок.

Моля за съвет, как да си оправя тоците във Волвака Smile

Благодаря ви предвартително!
Big Grin Просто си смени / БуШоня /,който е за запалката ,поне 20 А трябва да е -по спомен . На капака на предпазителите има рисунка и пише ,кой предпазител за какво е и колко Амперов да бъде .