Волво Клуб - България

Full Version: Проблеми Ксенон XC 90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте и Весела Коледа!!
Имам проблем с моето XC 90, което е с фабричен ксенон на късите светлини. Като минавам от къси на дълги и обратно понякога ми изписва "GUASTO FARI RICH. ASSISTENZA" и фаровете забиват ниско долу, в началото гасене и палене на колата и грешката изчезваше и фаровете се вдигат, но отскоро и това не помага и постоянно са забити надолу.
Някакви идеи???/
stoinkov Wrote:Здравейте и Весела Коледа!!
Имам проблем с моето XC 90, което е с фабричен ксенон на късите светлини. Като минавам от къси на дълги и обратно понякога ми изписва "GUASTO FARI RICH. ASSISTENZA" и фаровете забиват ниско долу, в началото гасене и палене на колата и грешката изчезваше и фаровете се вдигат, но отскоро и това не помага и постоянно са забити надолу.
Някакви идеи???/

Трябва да се прочете колата. Така както обесняваш симптомите вероятно датчика показващ колко е натоварена колата дава грешна информация.
когато не е в такъв режим не отчита грешка и на диагностика....... трябва да е закача когато е в режим на грешка, което ще е игра на котка и мишка Smile
stoinkov Wrote:когато не е в такъв режим не отчита грешка и на диагностика....... трябва да е закача когато е в режим на грешка, което ще е игра на котка и мишка Smile
А с какво я четеш?
stoinkov Wrote:когато не е в такъв режим не отчита грешка и на диагностика....... трябва да е закача когато е в режим на грешка, което ще е игра на котка и мишка Smile

Всичко каквото се случва и се регистрира като грешка може да се прочете дори и да не се индицира като проблем от колата. Idea
Виж тук:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=37246">viewtopic.php?f=8&t=37246</a><!-- l -->

Аз профилактично вадя буксите, пръскам с ВД40 и връщам обратно. Това го правя веднъж годишно и засега проблеми нямам.
Tisho Wrote:
stoinkov Wrote:когато не е в такъв режим не отчита грешка и на диагностика....... трябва да е закача когато е в режим на грешка, което ще е игра на котка и мишка Smile

Всичко каквото се случва и се регистрира като грешка може да се прочете дори и да не се индицира като проблем от колата. Idea


явно програмата, с която е четено не е читава явно ще трябва да се ходи при тези който не познават парите - МП