Волво Клуб - България

Full Version: проблем с XC70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, имам Волво XC70 2.4 турбо бензин 200 коня 2001 година.
Имам следните проблеми:
- колата прекъсва, когато работи на място;
- когато работи нормално на 800 оборота и се подаде леко газ между 800 и 1000 оборота, колата изгасва или започва да прекъсва. Ако се подаде повече газ се оправя. Това го прави и на газ, и на бензин
- на газ също така когато се движиш с 80 км в час между 1800 и 2000 оборота колата почва да придърпва и да подскача, а когато се подаде повече газ се оправя.
Може ли да ми дадете съвет от какво може да се причиняват тези проблеми? Ходил съм на различни места на диагностика и навсякъде казват различни неща и не могат да открият проблема.
Ако всичко е изправно по запалителната система, и не дърпа въздух от някъде.
То тогава честито, имаш проблем "ГАЗАДЖИИ"
Бобини за смяна, купи една нова и сменяй докато не намериш коя е изгоряла. На тестер не се хващат. Пиши дали е това... Поздрави
Здравей!
Диагностиците споменават ли нещо за дроселова клала?
Смени свещите.
profyt Wrote:Здравей!
Диагностиците споменават ли нещо за дроселова клала?
да имаше го като вид грешка


pliva Wrote:Смени свещите.
сменихме ги

radi1976 Wrote:Бобини за смяна, купи една нова и сменяй докато не намериш коя е изгоряла. На тестер не се хващат. Пиши дали е това... Поздрави
смених на 1ви цилиндър и ми казаха че била здрава и старата
Здравей, колега!
Би ли споделил от кое населено място си, така може би ще е по-лесно да ти помогнем.
profyt Wrote:Здравей, колега!
Би ли споделил от кое населено място си, така може би ще е по-лесно да ти помогнем.
от София съм
И газовата е?
zorba Wrote:И газовата е?
газовата старата беше ланди ренцо а новата е българска
Pages: 1 2