Волво Клуб - България

Full Version: Volvo XC60 2.4, 2010 прекъсва..
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, отскоро съм с Волво и вече започна да си показва "рогата", значи проблема е следния:
- при постоянна скорост да кажем със 100км/ч Колата прекъсва за секунди, все едно не и достига гориво и после се оправя. Отначало го правише 1-2пъти на 100-200км, но вече започна да го прави по-често , почти постоянно. Днес се включи и Чека. Колеги дайте предположения, защото днес е Петък и няма къде да я закача да видя грешките, който е записала. Колата е автоматик, ако има значение. Благодаря предварително.
1. Горивен филтър....
2. Дали не засмуква въздух от някъде... 960-ката от един скъсан гумен въздуховод правеше леки забежки... Wink
температурен сензор на филтъра за твърди частици (DPF). цена около 175лв, труд и регенерация - всичко 350лв в МП през 2012г.
Има развитие по темата, след като я закупихме на диагностика, показа следната грешка P029900 Turbo /super charger Underboost. General Failure Information . No sub type Information. След което ме посъветваха да сложа добавка и да покарам, за да прочисти. Мисля да сменя и горивни филтър. Колеги давайте Идеи, че малко се съмнявам да се оправи само с добавка. Благодаря на отзовалите се.