Волво Клуб - България

Full Version: седалка на xc90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
(02-23-2019, 03:08 PM)YoYo Wrote: [ -> ]Попитай Тишо, къде си прави неговата. Имаше скъсана седалка от капса на дънки. Хората му направиха салона, неразличим от нов. Определено ще е по-евтино от 1000 лв.

Sent from my rotary dial phone using Tapatalk

(02-23-2019, 04:35 PM)iago Wrote: [ -> ]Тишо може направо да напише в темата къде го е правил. А кое е 700лв в Мото Пфое? Кожата за цялата седалка или само седлото?

Човека, който прави седалките се намира в Дървеница. При мен беше скъсана кожата заради железа(декоративни украси) по джобовете на дънките ми. Намери същата като перфорация кожа, носи я някъде да я боядисват и я заши на мястото и. Цялото нещо излиза около 100лв на детайл, като се запази оригиналния вид на седалките - белите конци с които е зашита седалката.
Тишо може да пуснеш точни координати на пичовете в Дървеница т.к. цената е добра

Sent from my mobile using Tapatalk
Мерси Тишо. Към момента си действам с едни момчета (ползвал съм ги 3-4 пъти за платнени седалки, кори и тавани) без да съм имал забележки, ама сондирам мнения, защото по натам искам да направя едно цялостно тапициране на салона.
Pages: 1 2