Волво Клуб - България

Full Version: Тресене при ускорение в50 2.0 д
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги помагайте. Тресе при ускорение, сменени полуоски, дискове, Амортисьори  тампони по предница и задница, но пак тресе
(04-23-2019, 11:41 AM)Frankomir Wrote: [ -> ]Колеги помагайте. Тресе при ускорение, сменени полуоски, дискове, Амортисьори  тампони по предница и задница, но пак тресе

Да не би двигателя да прекъсва?Някоя дюза да не работи добре?
От кога започна да тресе? Има случай когато при смяна на лети джанти с зимни гуми към лети джанти с летни гуми на който има едни пластмасови опръстени/гривни и ако липсват хората се вкарват в едни филми докато разберат. Успех с разрешаването на проблема!!!
Нито баланс, нито фтулки започва да тресе от 100 нагоре и не спира и при ускорение и на свободна  какво ли може дс е
Първо пишеш, че е при ускорение, после казваш, че е и на свободна над 100 км. ч.
Ако е само при ускорение с почти сигурност ще да е вътрешно каре. Но ако тресе и при изключена скорост ще е от гума, няма от какво друго.
Над 120 - задни.
Колеги здравейте.Знае ли някой,от къде мога да поръчам вътрешни карета на полуоска Волво в50 1.6 д2 2011 бях във четири магазина и всичките ми казаха че се продавали само цели полуоски от Пловдив съм .
Здравей, колега писах ти на лични.