Волво Клуб - България

Full Version: Теч на масло от автоматичнат кутия На Волво XC90 2004 2.4 163коня
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Помагай те имам теч на масло от автоматичната кутия на Волво XC90 2004 маслото е сменено помагай те
(07-20-2019, 09:09 AM)Димитър косев Wrote: [ -> ]Помагай те имам теч на масло от автоматичната кутия на Волво XC90 2004 маслото е сменено помагай те
Локализирал ли си теча?

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Не съм просто пуснах старото масло да изтече след това налях новото нищо друго не съм правил за сега

Колата е в Англия и мисля да е пращам в БГ проблема като цяло е че колата след като загрее и гуми мощност подавам газ а колата не се движи изчаквам малко и чак тогава до някъде се оправя и потегля но много плавно на таблото ми изписва transmission service required И за това смених маслото на автоматика при източване имаше едва 2 литра масло след това и налях 4 литра ще се радвам да ми помогнете със съвет
Значи ще да е от пробката. Изчистя и огледай дали се омаслява пак.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
На таблото на волво XC90 2.4 163 коня изписва transmission service required най често на какво може да се дължи този проблем
На скоростта кутия има щека за ниво. Нивото се проверява на загряла кутия на запален двигател . Ако си източил 2л и си налял 4 може да е препълнена и затова да тече.
На моето xc70 2001 ми изписа същото при мен се оказа задтъстен филтър и кутията не може да направи налягане. Не е нубаво да е повече от необходимото за това виж на щеката на загряла и запалена кола колко е нивото и изтегли или източи ако е над маркера HOT.
Да видях че е над маркера HOT