Волво Клуб - България

Full Version: Среща 04.08.2019г гр.Суворово
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, 
На 04.08.2019г се организира среща в гр. Суворово - Варненска област, местност "Горски кладенец" Срещата ще бъде своеобразен заместител на редовната варненска среща, сиреч изнесена такава. 
Ще протече при следният ред, тръгване от гр.Варна, пристигане в гр.Суворово във въпросната местност, печене на меса на барбекю, салати, бира и лаф моабет.
За целта са запазени барбекюта, където ще опечем месото,  има предплатен навес, (ако времето се опита да се подиграе с нас Big Grin ) пейки, маси, места напълно достатъчни за всички дошли.
Мястото е подходящо за игра на дечурлигата. 
Всички са добре дошли, ако някой има неясноти и въпроси нека ги отправя тук в темата или на лични съобщения.

Организацията е: 
Сборен пункт на "Терапията" в 10,30ч. , групата потегля към гр.Суворово. Който желае пътува директно към гр. Суворово
Домакин на събитието, нашият колега и приятел Месру Мустафов.
Жалко,че сте ми от региона,а аз съм на майната си  Confused  ,щях да съм първият Smile
Напомяме за неделя, има поляна за федербал, футбол. На място ще съберем пари да платим месото, бирата и т.н , разделено на броя на хората, по касови бележки
Както сме загрели от миналата седмица на Копринка......
Айде до неделя !
Екстра беше... добра организация, топло посрещане и благодарности на скараджиите.

Sent using Tapatalk
Опп...