Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с автоматика на Волво XC90 2.4 2004 изписва transmission service required
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Проблем с автоматика на Волво XC90 2.4 2004 изписва transmission service required вашите мнения
Моето мнение е, че трябва да я закараш на диагностика, за да се прочетат точните грешки.
В жегата ли? Погледни под номера да не ти е наблъскан климатичния радиатор с насекоми и боклуци и да прегрява маслото в кутията. Остави я да поизстине и виж ще се оправи ли. Погледни и нивото на маслото в кутията.При работещ двигател.
Благодаря!!!за съвета

Когато загрее колата и след определен момент губи мощност и не потегля трябва да изчакам определено време за да се оправи до някъде проблема просто се придвижва съвсем бавно източиха маслото беше около 2 литра налях му 4л масло незнам да ли да не долея още незнам Сали пак ще ми го направи тоя номер
На тая кутия има щека за проверка на нивото! По-високо и по-ниско прави проблем.
Само 2л сте подменили или е имало 2л останало в кутията?
Имаше само 2л а аз налях 4л след като го смених имал ли е някой точно тоя проблем да му изписва на таблото transmission service requires и от какво може да е най вече проблема
Тази кутия събира около 7л масло.
За ремонт е.

______
Забелязах, че си пуснал няколко теми с еднакво съдържание, прочети правилата за писане в форума.
(07-31-2019, 08:33 PM)Димитър косев Wrote: [ -> ]Имаше само 2л а аз налях 4л след като го смених имал ли е някой точно тоя проблем да му изписва на таблото transmission service requires и от какво може да е най вече проблема

Кутията събира към 7 литра по спомен. Не гледаш ли нивото на щеката? Как така точиш два и наливаш четири литра?!?!
Ами кутията като цяло имаше само 2 л който източиха и налях 4л със мисълта да не е много но да ще проверя щеката до къде е нивото и ако трябва ще долея още
Pages: 1 2