Волво Клуб - България

Full Version: Закупуване на XC70 2.4 D5 185 2007
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Добър вечер и благодаря за приема във форума.

Насочил съм се към закупуване на Volvo XC70 II 2.4 D5 и бих желал да чуя мнения за дадения екземпляр и като цяло за модела (слаби места и препоръки). (https://autohv.nl/collectie/details/?id=20917464) Аз се намирам в холандия вмомента и мисля през следващите дни да отида да го погледна автомобила.

Благодаря предварително Big Grin Big Grin
Колега, първо добре дошъл Wink Колата изглежда добре и видимо е със всички екстри. Хубаво е да се прочете с VIDA за да се види дали има някакви грешки, ако има сервизна история да се разбере дали са сменяни вихровите клапи и да се покара за да се види как превключва автомата на студено и на загряло (поне половин час каране в градски условия)...а ако има забележки и неща за оправяне не се притеснявай да се пазариш.
Не бях виждал автосалон да обявява каква е била цената като нова-еволюират с всеки изминат ден кучетата(не си мисли,че като е в холандия......) явно-освен късмет друго не ти е нужно Smile в реда на мисли каква е сегашната цена,че не видях,а и с тази еволюция са много съмнителни Smile
цената сутринта беше 6200 евро, а сега са я свалили на 5940...щом така свалят трябва хубаво да се прегледа та поне да знаеш какво те чака, защото явно е отишъл някой разбирач който ги е свалил малко на земята

Sent using Tapatalk
(09-12-2019, 03:43 PM)ivobivo Wrote: [ -> ]цената сутринта беше 6200 евро, а сега са я свалили на 5940...щом така свалят трябва хубаво да се прегледа та поне да знаеш какво те чака, защото явно е отишъл някой разбирач който ги е свалил малко на земята

Sent using Tapatalk

Благодаря за отговора. Аз ги следя от няколко седмици и на няколко подобни автомобила им паднаха леко цените.... Може би е така както ти казжаш, но е и възможно просто да са трудни за продаване. Иначе имам някаква представа какво да правя на пробата. Имам и джип от ваг-групата, който е автоматик. (Туарег) Big Grin Big Grin

(09-12-2019, 02:52 PM)gusenica Wrote: [ -> ]Не бях виждал автосалон да обявява каква е била цената като нова-еволюират с всеки изминат ден кучетата(не си мисли,че като е в холандия......) явно-освен късмет друго не ти е нужно Smile в реда на мисли каква е сегашната цена,че не видях,а и  с тази еволюция са много съмнителни Smile
Цената е 5940евро. Иначе и тука има доста лукави търговци. Патил съм си вече веднъж... Angry Angry