Волво Клуб - България

Full Version: Volvo xc60 грешно отчитане нивото на горивота
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте 
Отскоро съм собственик на Volvo xc60 Ocean race D3 2.4 awd. 
Очарован съм от автомобила с изключение на проблема с отчитането на нивото на горивото.
При сипването на 70 л дизел на арматурното табло отчита ,че резервоара е пълен наполовина и мога да измина 260 километра. 
Някой имал ли е подобен проблем?
Само аз ли имам този проблем! Smile
Нали не очакваш, че целият форум чака точно твойта тема и няма търпение да ти отговори? Пуснал си темата в 12:55, и точно 51 минути по-късно вече "натискаш" за някакъв отговор. Имай малко уважение, за да получиш помощ.
Не мисля, че са 51 мин.
Няма значение
Прав си, пише AM. Но все пак мнението ми остава. Сигурен съм, че ако някой има идея за проблема ще ти отговори. Load-a във форума е доста малък като цяло, така че темата ти няма да отиде на втора страница и да остане незабелязана.

Сигурен съм, че примерно Тишо има какво полезно да каже и когато влезе във форума и види темата, ще го направи. Така че имай търпение, хората от форума са големи пичове и са отзивчиви когато могат да помогнат. Със сигурност "up"-ване на темата, че и с удивителен накрая няма да помогне, повярвай ми.
Наскоро четох нещо за подобен проблем, но не мога да се сетя къде. Ставаше дума за проблем с нивомера на резервоара.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Нивомера може да ти заяжда, направи два-три по резки завоя като начало
или погледни на сутринта - сигурно ще е наред.
Аз на един бус имах такъв проблем, но той показваше вечно празен. След сваляне се оказа, че поплавъка малко е затиснат от боклук и всичко се оправи след почистване. Ако имаш ревизионен отвор под задната седалка може да не се наложи сваляне на резервоара.
Някоя океанска вълна е наклонила XC-то. Tongue
70 литра. Ако XC-то ти е отишло на собствен ход до бензиностанцията и сте налели 70л, кажи коя е да не ходим там...

А сега сериозно - Започнете с почистване на поплавъците. Би трябвало да са два.
Pages: 1 2