Волво Клуб - България

Full Version: Питане за DPF филтър?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Имам проблем с филтъра за твърди частици от известно време. За 10 дена се запуши три пъти. Ходих в сервиз на Волво и ми казаха че е за смяна. Искам да попитам дали слагам нов в сервиза или може и някакъв заместител, т.е. по евтин а не оригинален. Оригиналния струва към 500 евро, но има и други варианти с по ниска цена. Също така дали има някаква възможност и да се оправи и с регенирация. Някой сменял ли с нов, и колко би могла да струва цялата операция. В сервиза ми поискаха 920 евро, но с още един куп неща за смяна. 
Благодаря за съдействието.
Аз съм сменял. Писал съм на няколко места по темата. Най-добре се обади в Автосервиз “ В Плюс три„. Аз смених с по-евтина версия и всичко излезе май около 600лв. Вече три години нямам проблем.
Смяната е за предпочитане пред премахването!
На предното ми волво беше премахнат некачествено от джамбазите в Темпо Сервиз. Мног ядове брах, накрая премахнах въпросното волво и взех друго Big Grin Big Grin Big Grin