Волво Клуб - България

Full Version: Среща Старозагорски минерални бани
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Място : поляните на езерото на Старозагорски минерални бани
20-21 юни 2020г.
Среща на открито за любителите на природата.

На снимките е обозначено мястото и на една от тях има посочени координати.
Някой с нощувка ще остава ли?
(05-26-2020, 08:47 AM)Stanchoni Wrote: [ -> ]Място : поляните на езерото на Старозагорски минерални бани
20-21 юни 2020г.
Среща на открито за любителите на природата.

На снимките е обозначено мястото. Познанията ми не са достатъчни за да кача GPS координати. Ако някой може и го направи ще съм му благодарен.
Всъщност на третата снимка си качил координатите Wink Cool
(05-28-2020, 12:18 PM)gramov Wrote: [ -> ]Някой с нощувка ще остава ли?
Да, Ванка, за момента двама колеги са заявили че искат да останат да нощуват и от още няколко имам инфо че ще дойдат на срещата.

(05-30-2020, 06:42 PM)mar7ooo_92 Wrote: [ -> ]
(05-26-2020, 08:47 AM)Stanchoni Wrote: [ -> ]Място : поляните на езерото на Старозагорски минерални бани
20-21 юни 2020г.
Среща на открито за любителите на природата.

На снимките е обозначено мястото. Познанията ми не са достатъчни за да кача GPS координати. Ако някой може и го направи ще съм му благодарен.
Всъщност на третата снимка си качил координатите Wink Cool
Да, благодарение на помощта на един колега. Просто не съм си редактирал първия пост.
Благодаря все пак !  Smile

Идеята на срещата е точно такава за което е писал и Ванката Грамов. За това съм написал и двата дни. Тези дни ще напиша как стоят нещата с разполагането на палатки там. По принцип мястото се ползва от къмпингуващи - виждал съм каравани и кемпери разположени на мястото. Плюс това на същото място местния мото-клуб си прави ежегодните срещи. Има няколко беседки и места за барбекюта, а мисля и че риболова също е разрешен.
Имам уговорка с кметството на селището да направим срещата като официално събитие на клуба там.
Ще има още уточнения за които ще пиша през следващите дни.
В момента има три кемпера и се виждат доста рибки в езерото...
(06-07-2020, 03:20 PM)le4ko Wrote: [ -> ]В момента има три кемпера и се виждат доста рибки в езерото...
Cool

Разговарях с кметския наместник на селището и той е съгласен да направим срещата на уреченото място. Няма нищо против разполагането на палатки и къмпингуването там. Единствено като условие е да оставим мястото така както сме го намерили и да спазваме обществения ред.
Чака ме снимки  Cool