Волво Клуб - България

Full Version: Втора употреба части за всякакви VOLVO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Втора употреба части за всякакви VOLVO с поръчка това е номера 02225657,човека живее до пазара Петков на Стамболийски.
пазарувал съм от него, коректен е и може да намери почти всичко. цените не са най-ниски но пък ми е намирал оригинални части. след като един пут си му бил клиент вече ползваш отстъпка!! нарича себе си: Мистър ВОЛВО Smile абе пич от секаде!
Що не го поканите на срещата...
Може пък да каже какво може и за колко може да намери!!
Обмен на инфо за цени и части.
подкрепям ефри относно този човек да бъде поканен ако иска да дойде на СРЕЩАТА НО ОТ ЧОВЕК ДЕТО ВЕЧЕ Е ПАЗАРУВАЛ ОТ НЕГО И Е ДОВОЛЕН - КАТО СКАНДИНАВЕЦА . със сигурност разходката ще му се изплати като добра инвестиция в реклама. аз лично бих си поръчал веднага липсващите ми и счупени подкалници и калобрани и някои други неща за проверка, както и предполагам доста от колегите могат да се консултират на място с човека
Надявам се ако ти поръчаш калобрани да не изчезнат от моята или някоя друга S40ка Wink
Че няма ли да станат тия ..... универсалните калобрани - като мойте от 5лв.?
http://www.bgphoto.net/photos/6630/o6327...093750.JPG
оригиналните
http://www.bgphoto.net/photos/6630/o6327...062500.jpg
Ако не, на срещата ще ги видиш универсалните.
на мен ми остана един калобран, не знам дали ще ти пасне, но ако ти стане ще ти го дам. мисля пак да ви досаждам на срещата, но ще видим как ще го нагласим. Ако дойда ще го нося да ти го покажа / калобрана де Tongue /
Абе като го гледам живее в Махлата. Аз веднъж пазарувах от един там и сигурно е същия. Бял е но според мен си е циганин и доставките най-вероятно стават както Съмуан казва т.е. нощно време. Big Grin
Естествено може и да не съм прав.
Има ли магазин или от вкъщи ги продава? Щото онзи малко като на Славейков действаше. "А тва ли ти трябва. Чакай тука ей сега ще отида до нас да ти донеса" Big Grin
Преди под блокчето където живее е имал магазин, но сега не работи. Вярно е че при него няма нишо налично, казжа че сичко държи във някаква вила, така че ако ви трябва нещо първо трябва да се обадите, копувах от него носач втора употреба и чисто нови тампони . тампоните бяха оригинални нови даже запечатани в оригиналната опаковка.
Аз лично съм си купувал някои неща от него,които несъм могъл да намеря другаде.Той ходи един път месечно до Холандия и носи всякакви части-най вече по-поръчка.

ще гледам да му звънна и ако има желание ще го взема с мен на срещата Tongue
Pages: 1 2