Волво Клуб - България

Full Version: За Волво 850 - съвет за покупка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Скоро може да стана собственик на Волво 850, колата е комби, произведена, ако вярвам на продавача, през 1996 год. Не мога да разчета ВИН кода, не ползвам английски, а инфо на друг език не намирам. Ако някой може да ми помогне, Вин кода е YV1LW4702T2242106. Интересува ме кога е произведена колата, с какъв двигател е - мощност. Къде в София може да и се направи диагностика, каква е цената на ремък, ролки, филтри, от кой магазин може да се пазарува на достъпни цени, ще бъда благодарен, ако някои колеги-любители на този модел, ми обяснят нещо повече за него. Предварително благодаря.
Скоро може да стана собственик на Волво 850, колата е комби, произведена, ако вярвам на продавача, през 1996 год. Не мога да разчета ВИН кода, не ползвам английски, а инфо на друг език не намирам. Ако някой може да ми помогне, Вин кода е YV1LW4702T2242106. Интересува ме кога е произведена колата, с какъв двигател е - мощност. Къде в София може да и се направи диагностика, каква е цената на ремък, ролки, филтри, от кой магазин може да се пазарува на достъпни цени, ще бъда благодарен, ако някои колеги-любители на този модел, ми обяснят нещо повече за него. Предварително благодаря.
Десетия знак , в случая при тебе "Т" е 96.
Десетия знак , в случая при тебе "Т" е 96.
Бая коне ще впрегне6 под капака ако се вярва на номера(211 PH)

YV1 LW 47 02 T 2 42106 ( 6 и 7 знак показват типа двигател)
47= Б5204Т

Manufacturer code: B5204T (2.0}
Year of production::
Fuel: gasoline
Fuel preparation: Multi-point fuel injection (MPFI)
Supercharging:
Camming: DOHC
Cubic capacity: 1984
No. of cylinders / Arrangement: 5 / In-Line
Valves no.:
Compression ration: 8.4 : 1
Performance [kW] / RPM: 155 (211 PS) @ 5000
Torque [Nm] / RPM:
Bore x Stroke [mm]:
Note 1995-97 ; Volvo 850 2,0 Turbo

Знаеш ли какъв данак те чака за догодина :roll:
Бая коне ще впрегне6 под капака ако се вярва на номера(211 PH)

YV1 LW 47 02 T 2 42106 ( 6 и 7 знак показват типа двигател)
47= Б5204Т

Manufacturer code: B5204T (2.0}
Year of production::
Fuel: gasoline
Fuel preparation: Multi-point fuel injection (MPFI)
Supercharging:
Camming: DOHC
Cubic capacity: 1984
No. of cylinders / Arrangement: 5 / In-Line
Valves no.:
Compression ration: 8.4 : 1
Performance [kW] / RPM: 155 (211 PS) @ 5000
Torque [Nm] / RPM:
Bore x Stroke [mm]:
Note 1995-97 ; Volvo 850 2,0 Turbo

Знаеш ли какъв данак те чака за догодина :roll:
Иначе е много яко ..имах възможност да карам такова и то в Германия....Бон-Кьолн(около 70 км за 40 мин.) ,просто 200 км/ч си ги няма за нищо,при такава скорост по мои изчисления харчеше около 13-14
Иначе е много яко ..имах възможност да карам такова и то в Германия....Бон-Кьолн(около 70 км за 40 мин.) ,просто 200 км/ч си ги няма за нищо,при такава скорост по мои изчисления харчеше около 13-14
n_markov Wrote:Знаеш ли какъв данак те чака за догодина
Голям.Характеристиките на колата са супер,ама пак си помисли дали ти трябва тоя звяр.Иначе двата ремъка плюс двете ролки струват около 280-300лв.Сложи и още 50-60 за труд и си направи сметката.Много ми е интересно колко пари иска продавача за това Волво
n_markov Wrote:Знаеш ли какъв данак те чака за догодина
Голям.Характеристиките на колата са супер,ама пак си помисли дали ти трябва тоя звяр.Иначе двата ремъка плюс двете ролки струват около 280-300лв.Сложи и още 50-60 за труд и си направи сметката.Много ми е интересно колко пари иска продавача за това Волво
Pages: 1 2